fbpx

Aktivace šišinky mozkové

Slyšeli jste o indickém bohu Šiva (Shiva) anebo egyptském Horovi, jež je znázorněn skrz tzv. oko horovo? Víte o tom, že přesně odpovídá jeho oko řezu naší lebkou? Není zde tedy to bájné třetí oko? Meditace je vhodná pro pokročilé, jež buď již pracují s třetím okem a šišinkou mozkovou (schopnost snění, vizualizace, hlubšího vnímání a vyživování sebe sama - budíme se svěží a plní energie) anebo mají již postavené základy pro tuto práci (zklidněná mysl, harmonická práce s prvními základními pěti kameny - čakrami).
Tato meditace má 37 minut a je zasílána e-mailem

Tato meditace je první svého druhu v tom, že se v ní přesouvám z role průvodce i do role meditujícího a o to silnější je zde zanesená a na Vás vdechnutá vibrace a působení právě na naše třetí oko a šišinku mozkovou. Nic nečtu, obsah není nachystán předem.. je to nahráno v proudu tady a teď s velice silnou stimulující hudbu pro podpoření funkce třetího oka. Dalo by se to také nazvat improvizačním koncertem, jež je v záměru této podpory a v napojení na tyto přesahy.

Poprvé jsem toto téma zprostředkoval pro menší skupinu on-line a jejich zpětné vazby byly často tipu - Tak silné vjemy jsem nikdy neměl.. tak silnou meditaci jsem ještě neprožil a to už medituji několik let..

Tato meditace je součástí průvodce šesté čakry (soubor vedených meditací na dané téma) - avšak ten mi vytvořit ještě potrvá. Vzhledem k okolnostem, kdy mnozí nemají však čas či chuť projít vedenou cestou jsem se rozhodl pro ty co tohle téma cítí udělat možnost zakoupení si této silné meditace zvlášť.

Meditace je poobjednání a obdržení 369,- zaslána na e-mail. Podrobnosti k ní v úvodním videu.


Drahý Matouši. Je to úžasná meditace. Zvukový doprovod je úžasný, co miluji... šamanský buben, zvonečky, digrerido, moudrost myšlenek 🙏🙏🙏. Bez sluchátek to není ono. Jen potřebuji zpomalit, poklepy přestanu dávat už při poklepech na spáncích ... musím přestat, křičí to ve mně dost, přestaň. Mám tam blok, není to zcela vyléčené, byly časy kdy při krainomasáži se masérka vůbec nemohla dotknout hlavy. Ve vlastní laskavosti nespěchat, procházet meditací bez očekávání. Krásný okamžik, kdy jsem cítila energii v hlavě i energii, vibrace v 1. čakře, také vidět světlo opakovaně průběžně procházením meditace. Příjemné překvapení. Výjimečně vidím, cítím a rozkličuji pocity popsat to slovy. Matouši, děkuji za Tvou tvorbu, meditace, upravené videa písniček miluji. Pouštím si je denně, písničky. Jsem vděčná, že jsi v mém životě. Děkuji. V lásce a s vděčností Simona
Simona Kohoutová