fbpx

Odval kameny minulosti

Meditaci doporučuji v poloze v leže,
na meditaci si připrav 30 minut,
více v úvodním/přípravném videu.

Meditace je součástí čakrového průvodce páté čakry.

  • V meditaci se prožívá tělo zažívající své balvany minulosti s nádechem a poté se zažívá tělo prožívající odpuštění přítomnosti s výdechem.

  • Tato technika umožňuje hlubší pochopení toho jak moc a jak zbytečně si ubližujeme, jak zbytečně se v tom znovu "koupeme" a umocňuje vnitřní touhu již konečně opravdu doodvalit naše staré ubližující nastavení.

    Celá meditace vznikla spontánně a najednou bez jakýchkoliv příprav, vše co vní zažiješ mi přišlo v "tady a teď" v této rizí podobě bez předělávání a dalšího zasahování.. Nechť poslouží k doodvalení tvých balvanů!

To vše co jsem zde vytvořil v této meditaci je oceňeno magickým číslem 350,- nebo 16€.
Instrukce a meditace je zasílána e-mailem po přijetí platby.


Vaše dojmy z meditace

Meditace Odval balvany minulosti je úžasná, velmi silná a krásně člověku pomáhá transformovat svoje stíny a prosvětlit a poléčit svá traumátka. Je tam nádherná podmanivá hudba na pozadí, která dokresluje celkovou uklidňující atmosféru a Matoušův klidný, srdečný hlas to vše dovádí k dokonalosti. Veliké díky, Matouši! 😍❤️😊
Kateřina Narwová
Meditace Odval balvany minulosti je nádherná, tóny tibetských mís, harmonie tónů je Boží. Moc a moc Ti děkuji. Jsem vděčná, že si můžu meditace pustit, dovolit si otevřít se pravdě a nechat se vést. Je nádherná, jde do hloubky, prochází mými těly, vnímám záchvěvy, doteky, pohlazení. Chybí mi vhodná slova, na popis co se vše ve mne děje. Moc se Ti povedla 😍 💎 💃 Až doladím dech, tak se budou dít věci 😁 Děkuji. Děkuji. Děkuji. 🙏
Simona Kohoutová
Samozřejmě, jen jsem slyšela začátek meditace, Tvůj hlas a měla jsem pocit, že jsem "doma". Krásný pocit, úleva, klid, který trval po celou dobu. Myslím, že balvany krásně odplouvaly, ani to nebyl rambajz, šlo to hezky. Já jsem již trochu na minulosti pracovala, možná i proto..nevím. Dostala jsem se do rovnováhy, radosti a myslím, že mi meditace také pomohla v mé "nové " situaci. Docela se mi daří brát přicházející události, nebránit se, neřešit zbytečné. Děkuji, děkuji.
Kateřina Fialová