fbpx

Šamanská cesta Gaiou za vnitřními dary v propojení s totemovým zvířetem a s postavením se svým strachům!

Tato meditace je v mém podání unikátním příběhem, neboť doopravdy je tou cestou, kde neznáte další krok. Dal jsem si záležet, aby každá její část měla svou vlastní hudbu tohoto celkového příběhu. Zanesl jsem do všech částí energie tak, že jsem vše sám viděl, když jsem to tvořil. Viděl jsem to tak, jak to uvidíš i ty, neboť síla jež zde zanechávám, je silnou stopu pro každého, kdo chce touto cestou projít a setkat se se Zemí, totemovým zvířetem a mocným šamanem!
Tato meditace má 50 minut

Video o meditaci z čakrového průvodce, kterého je tato meditace součástí

Co mi meditace přinese?

 • Zážitek s prožitkem, kde nebudeš tušit, co tě čeká. Zažiješ deset částí, jež se stále mění
 • Rozhodování, neboť z části je tato meditace interaktivní, děj se odehrává i dle tebe
 • Postavení se nepříjemným situacím, kdy nebudeš vědět, jak dál, přesto vždy najdeš cestu
 • Možnost vykřičet se ze všeho, co tě tíží. Možnost to vše spálit v ohni, včetně sebe
 • Znovuzrození ohněm, sílu do nových kroků, vědomí, že nikdy na té cestě nejsi sám

Co mě při ní čeká?

 • Propojení se záhnědou, nebo jiným zemitým kamenem, jež tvou cestu podpoří
 • Setkání s totemovým zvířetem, které tě podpoří v hledání tvých cest životem
 • Setkání s mocným šamanem, kterému budeš moci položit otázku
 • Pálení všeho, co ti již neslouží ve velkém ohni
 • Spojení se Zemí a tanec Indiánů

Co mi to může přinést v praxi?

 • Důvěru v sebe a své kroky, sebedůvěru v tom, co bys rád dělal, nebo co děláš
 • Komunikaci se svým totemovým zvířetem, jež tě ukotvuje se Zemí a ukazuje cestu
 • Zbavení se všech záští, zlostí a bolestí, která sobě a druhým dokážeš odpustit
 • Vyplavení slz, ale možná i zpěv, to záleží na tobě, co si dovolíš a jak
 • Naučení, jak hledat odpovědi skrz sebe, skrz Zem, skrz mystiku

Již teď mám pocit, že jsem prozradil až příliš. Mám-li tedy ještě něco zmínit, budou to spíš instrukce k meditaci samotné. Spíše pro představu, neboť pokyny dojdou s meditací e-mailem po zaplacení. Meditace probíhá ze začátku pohledem na monitor, je to skrz propojení se s kameny. Pokud zemitý kámen vlastníš, můžeš si jej nachystat a již od začátku mít oči zavřené a být v leže na zádech. Meditace začíná hravě a poklidně, s rozvíjejícím příběhem se stupňuje i její děj.

Měj připravenou otázku, která tě zajímá, možná na ni dostaneš odpověď. Setkáš se také s šamanským zpěvem, který ti nemusí být zrovna příjemný a je to dobře. Vyplavuje totiž bolesti a vše čeho jsi ochotný se vzdát - a to nebývá příjemné. Je na tobě, na kolik budeš tomuto šamanovi věřit a co vše si dovolíš, proto se na to psychicky připrav, není to cesta růžovou zahradou!

Hodnota meditace je 400,- nebo 16€. Instrukce a meditace je zasílána e-mailem po přijetí platby.

Cesta Gaiou bola nádhernou výpravou do neznáma a zároveň do indiánskej osady kde sa pri stretnutí z miestnym šamanom veľa vyplavilo a odišlo a zároveň uvoľnilo, a tým aj energia vo mne ktorá sa rozprúdila od spodnej čakry až hore ku korunnej🙌✨ Odporucam všetkým ktorý na sebe pracujete, na vnútorných strachov ktoré vám blokujú žiť váš plný potencial💫💓 To tak rychle jsem Ti musela vylíčit.. Byla jsem párkrát vyrušena zvenčí, nebo prostě tam bylo živo..Ale prostě dnes mi přišlo vhodné si ji dát, dřív jsem nebyla sama a nebyl klid. Trošku mě bolí hlava, tak nevím, jestli jsem byla plně uvolněna.. Dýchání bylo úžžžasné, Tvůj hlas je přenááádherný, mooocccccc děkuji a moooc zdravím.
Andrea Hlavatá - Shanti Lemuriana
Krásný den Maty, tak jsem minutku po meditaci šamanské...jsem mimo, jasně, jak jinak. Píši za tepla..zpočátku mi ta muzika moc nesedla..byl to záměr, hravé, ano, ale nějak mě to rozjelo..jako by moc do vesela.. před loukou jsem vytušila, že bude louka, to mi přišlo zajímavé..krása, úplně úžo, vše jsem cítila..cesta do lesa, byla jsem překvapivě plna odhodlání, vůbec jsem se nebála..myslím, že Tvůj hlas mi hooodnnněě pomáhal..nebo ty..?..les prima, cesta taky v pohodě..rozcestí..opět jakobych tušila..dvě cesty..nevím, jestli to nebyla hlava ale..chtěla jsem jít do prava..ptáček tam poletoval..to jsem právě jakoby byla před..pak ty jsi řekl, sedni si na kámen, pak se mi objevil vlk! A šli jsme do leva..viděla jsem - před očima hodně fialové barvy, pak i žlutá kola..Vlk mě měl rád, lásku jsem cítila, v očích pochopení. Jako že jsme jedno. Cesta dál, stále pohoda, žádný strach..u ohně jsme se snažila vše spálit, strachy, křivdy, taky jsem jak vrčela..! To bylo silné, husté. U ohně mi bylo hezky, mezi indiány mooocc hezky!!! To tak rychle jsem Ti musela vylíčit.. Byla jsem párkrát vyrušena zvenčí, nebo prostě tam bylo živo..Ale prostě dnes mi přišlo vhodné si ji dát, dřív jsem nebyla sama a nebyl klid. Trošku mě bolí hlava, tak nevím, jestli jsem byla plně uvolněna.. Dýchání bylo úžžžasné, Tvůj hlas je přenááádherný, mooocccccc děkuji a moooc zdravím.
Kateřina Fialová