fbpx

💚Meditace na přítomný okamžik "Tady a ted" - hudba Patrik Kee 💚

Meditace je zaměřena na prožitek přítomného okamžiku a techniky, které pomáhají tento stav přítomnosti v praxi udržet. Meditace také navozuje hluboký vedený stav, při kterém si lépe přitáhneme změny do našeho života, než třeba jen u vizualizace nebo u afirmace. Součástí meditace je i krátké nenáročné, ale vědomé protažení  s technikou dechu. Tato meditace trvá 44 minut

Techniky v meditaci mimo jiné provádí skrz smysly čichu, sluchu, chutě, chůze, zraku a dalších vjemů ve změněném stavu vědomí. Je tedy navozen stav podporující kreativitu a fantazii tak, že dané věci budete doopravdy prožívat, jakoby se opravdu děly. Hlavním smyslem je tedy přenést si poznatky z meditace do praxe a ty následně také žít, ne si to jen zkoušet!

V této době je důležité nebýt jogíny zavřenými v jeskyních a chrámech, naopak stát se meditujícími ve městech, v civilizaci, při práci a běžných všedních každodenních činnostech všedního dne. Hlasem provádí Matouš Svoboda a hudbou doprovází Patrik Kee Kedzierski. 

 

Vždy je jen "TEĎ" - žádný jiný čas není..

Co mi meditace přinese?

 • Nádherný zážitek z vědomé hudby od Patrika Kee
 • Uvolnění těla i mysli od všeho, co do meditace nepatří
 • Pocit naprosté pohlcenosti okamžikem ve všem, co děláš
 • Velmi živou meditaci, s interaktivním vědomým pohybem i dechem
 • Práci s myslí v různých řízených situacích tak, jako kdyby vše opravdu probíhalo
 • Nalezení klidu i při situacích běžně obtížných tak, abychom hledali řešení místo odmítání

Co mě při ní čeká?

 • Uvědomování si sebe sama a svých pocitů, práci s těmito pocity
 • Uvědomování si svých smyslů: Zrak, čich, hmat, chuť, sluch a jejich prožitku
 • Techniky dechu, afirmací a vizualizací, které ti pomohou zaměřit se na to, co je důležité
 • Přitažení si nových možností tím, že v meditaci své plány plníme jednoduše krok po kroku bez obav a strachů. Vedená meditace dovoluje pocítit stav bez omezení.
 • Na začátku meditace přináší krátké cvičení v lehu na břiše, které dbá na vědomou plynulou práci těla s plynulým dechem. Tím se navozuje vědomý stav, který posléze přechází do leže na zádech s naprostým uvolněním v plném vědomí.

Co mi to může přinést v praxi?

 • Smyslnost bytí v prožitcích, vnímání maličkostí jen tak pro radost
 • Větší kontrolu nad tělem a svými smysly, klid ve vypjatých situacích
 • Podporu pro své plány, realizaci krok za krokem s otevřením se pro další možnosti
 • Zaměření pozornosti na to, co nás opravdu zajímá. Vědomé bytí místo zautomatizovaného přežívání na bázi autopilota
Nic se neopakuje nikdy stejně, vše je výjimečné a neopakovatelné..

Jak můžete ignorovat čas? Uvědomte si, že neexistuje nic než přítomný okamžik. Proto jej neodmítejte. Soustřeďte se na něj. Žijte v přítomném okamžiku a do minulosti se vracejte, jen když musíte řešit praktické problémy života. Co by mohlo být nesmyslnější než odmítat něco, co je? Co by mohlo být nesmyslnější než bránit se životu, který existuje pouze v přítomnosti? Vzdejte se tomu, co je. Přijměte život - a uvidíte, jak vám začne pomáhat, místo aby vám škodil. Eckhart Tolle

Hodnota meditace je 400,- nebo 16 €. Instrukce a meditaci ti zašlu e-mailem po přijetí platby.

Ahoj Matouši, tohle byla pro mne moc užitečná meditace! Byla jsem překvapena, jak díky tvému vedení, dokážu vnímat své tělo i okolí hned v úvodu Další část byla pro mne složitější, protože jsem bloudila prostorem a moc jsem se snažila:)) Než mi to došlo! Pustila jsem si meditaci znovu za 2 dny a - nádhera! Vnímala jsem jen sebe v tom okolním chaosu, byla jsem spokojena a cítila lásku i soucit s těma, kteří tento chaos vytváří. Pozorování lidí bez posuzování a přitom s porozuměním mi dává pocit svobody a úlevy. A díky bílému prostoru, (ta "bílost" byla tak čistá!!!), jsem při tvoření vlastního světa cítila, že dokážu vytvořit všechno! A pokuď je záměr čistý s boží vůle, tak výsledek přinese do života světlo! A o tom to je! Děkuji.
Denisa Velká