fbpx

Středověk neskončil.. pohádka, anebo realita?

Už jsem párkrát zaslechl, že jsem pohádkář.. Co takhle pohádku o novodobém středověku, který již neřídí na oko králové (kteří se kdysi podrobili zájmům církve, která hájila a hájí zájmy satanského učení, mimo kořeny této Země), ale ti jež stojí za oponou pro tvorbu nového světového řádu (který ve skutečnosti řídí ty stejné satanské entity tak jako předtím.. lidstvo se jim podrobilo nevědomě)..

Měli jsme šílené doby, kdy lidé věděli, že je pácháno strašné zlo, neboť i lidé byli krutí a bezohlední k sobě navzájem a to aniž by potřebovali důvod. Nyní lidé potřebují důvod, neboť již mají dost takto šílených dob, ale naneštěstí jim stačí důvody falešné a středověk opět ožívá a skrze novodobé zbraně jej dokonce v mnoha ohledech předčí!

Myslíte si, že již nejste otroci? Jen proto, že se vám tak neříká!? Je to o označení, anebo o skutečnosti kterou prožíváme jako lidé!? Otroci dříve věděli, že jsou otroky, nechtěli jimi být, pracovali nedobrovolně proti své vůli, byli zajatci a měli cenu jako dobytek! To mělo své úskalí.. po čase se vždy měli tendenci vzbouřit, neboť jejich postavení nebylo únosné a oni si to dobře uvědomovali!

Role se mnohokrát obrátily a hrozba byla až moc velká! Utrpení a lekce byly dostatečně silné a člověk potřeboval nový model ovládání, aby se nevzbouřil a nevyvinul jiným směrem. Naštěstí vždy byly po ruce náboženské a kulturní opratě, které ukazovaly nový směr, jež sliboval lepší styl života.

Otroky nahradili nevolníci. Již se s nimi nezacházelo tak hrozně, nicméně za mnoho dřiny zajistili hojnost pro pána, obživu pro sebe a měli právo i vlastnit to co ve zbylém čase dokázali vytvořit. Nevolníci souhlasili se svou rolí, pracovali dobrovolně. Byli nájemci pole panovníka, pracovali pro něj a poté mohli pracovat i pro sebe a také mít na sebe i nějaký ten volný čas. Pravdou však je, že jim volný čas téměř nezbýval a únava byla velká! Bylo tedy třeba i volných dnů a nějakých slavností, aby měli alespoň nějaký pocit ze života.

Novodobí otroci však neví, že otroky jsou a souhlasí, protože si myslí, že nemají na výběr. Mají pocit, že je to spravedlivé a že jsou na tom lépe než nevolníci a otroci. Mohou pracovat i čistě pro sebe, nicméně jsou stále v zajetí okovů financí/poplatků a vlády, která si z nich otroky doslova tvoří a jejich bezmoci se vysmívá! Za jejich odvedenou práci jim plive do obličeje a vysmívá se jim. Jedná proti lidu takovým způsobem, že si to nedovolil ani žádný král či panovník ve středověku! Svrhli by jej.. zabili.. kroky decimování království by popudilo i šlechtu a vojáky!

Novodobí vojáci v podobě policie však nepřemýšlí a nectí žádné hodnoty lidství, myslí jen na žold, jsou to spíše žoldáci proti svému lidu a chrání ty, jež naprosto a po všech směrech ničí celý stát! Nestojí na straně lidu, mnozí jsou doslova natěšení na to, že si kopnou, že zakleknou, že nasadí želízka! Novodobá šlechta v podobě vlády jedná také naprosto v rozporu se zájmem lidu a ještě je v konání agrese svých žoldáků (policie) podporuje a vytváří další a další nátlak a nařízení na obyvatele neboli „novodobé otroky“..

Ti za své peníze mají mnoho dalších možností, jak utéct na chvíli z této reality, jak si vymýt mozek a také to dělají, aby si nemuseli uvědomovat prostou realitu méněcennosti a zneužívání. Můžete ovlivnit tak leda to, jestli si dáte knedlo vepřo zelo s pivem, salát a vodu, anebo budete hladem. Proto si ve svém volném čase užívají svou moc/nemoc/bezmoc ve videohrách, filmech, alkoholu, jídle, cigaretách, drogách, sportu, politice – (výborná hra na to, že je zde demokracie, v které mohou ti jež jim ještě nevypl mozek i něco ovlivnit).

Oblbují nás skrze zprávy a schválně z nás dělají nemocné, závislé, hloupé a takto ovlivnění lidé si za to ještě ochotně platí. Celé to divadlo se vlastně platí skrze nás všechny a vy ačkoliv si zde hrajeme na svobodné a demokracii, tak s tím jako jedinec neuděláte vůbec nic! Jen společně to celé můžeme zbořit.. problém této doby však je ten, že vám mnoho lidí řekne – vždyť zde máme přece tu svobodu a demokracii a vůbec nic jim nedochází..

Dříve dělali války jen tak v rámci zvrácené satanské víry, kterou vtloukali do hlav násilím. Nyní to dělat nemusí, protože války lidé podpoří dokonce dobrovolně! Jsou přece „svobodní a hloupí“ – tudíž si myslí, že něco dělají ve svém vlastním zájmu. Jenže mnohým to postupně dochází a nemohu se na to dívat kam to spěje a tak je to třeba stále šponovat a utahovat. Nyní jsou ve zprávách linčováni ti, co si zachovali zdraví a rozum. Snahou je, aby nemocní nazvali zdravé nebezpečnými, snahou je, aby je chtěli odstranit, aby to bylo v zájmu státu a poté to bude obhajitelné a legální!

Snahou je také méně lidí, neboť se to celé zvrtlo a v případě probuzení by tuto masovou histerii již nikdo neudržel na opratích.. na mnohých místech světa se to již děje.. Tohle divadlo se tedy zároveň rozpadá a zároveň je zde snaha o ještě větší kontrolu a totalitu, která bude také samozřejmě pro „naše dobro a zdraví“ … Problém je, že bude tak velká, že už bude jedno jestli se probudíte, nebude cesty ven..

A tak se nám to zde vše bije mezi sebou, vše se hroutí a přetváří skrze tu hrstku co chce nastolit totalitu a vymýšlí pád již cíleně s dalším řešením a mezi těmi co se na to snaží upozornit a probudit zbytek. Pokud se z novodobých otroků stanou ultranovodobí otroci, celá hra končí tak či tak.. planeta Země se umí očistit od parazitů.. a teď nemyslím jen těch entit co to zde ovládají v pozadí, ale celkově člověka jako takového, jež se stal nemocným a nebezpečným pro život!

Zdravotnictví a farmacie slouží pro to, aby lidé byli nemocní a závislí. Ochranná složka bezpečnosti na to, aby člověk nic nemohl změnit a aby chránili ty, jež ničí náš svět a naše životy. Politka slouží jako zástěrka pro svobodu, je to pro uklidnění, představení iluze, jež nám svobodu bere a jež nás před pravým životem a pravými hodnotami chrání. Zprávy slouží na to, aby člověk věřil lžím, neinformují, ale klamou. Finanční systém slouží jako nástroj otroctví a jako páka pro krize a nedostatek, opak hojnosti a prosperity za kterou se vydává! Produkce jídla a potravin nepřináší zdraví, ale nemoce a závislosti.

Věda slouží pro obhájení čehokoliv, co je třeba na zakázku obhájit. Dokonce i Coca Cola má studii o tom, že je zdravá, věděli jste o tom!? Možná by se měla udělat studie na to, že i ropa je zdravý nápoj, neboť obsahuje vodu.. tato studie by mohla být postavená na tom, že voda v ropě je zdravá.. k tomu ostatnímu by se už nikdo nevyjádřil, přestože voda v ropě obsahuje jen 10% složku.. 👌

Hospodářství naší země nepřináší stabilitu a soběstačnost, ale závislost a rozpad na všech rovinách. Náboženství neslouží pro to abychom byli pro svět lepším člověkem, ale obhajuje ničení jeden druhého a jejich představitelé nám ukazují cesty zkázy místo cesty spásy. Mobil a internet nám místo ulehčení života přináší závislost, ztrátu času a zdraví.. stali jsme se jejich otroky a to ještě dobrovolně, neboť bez něj již život není možný, ačkoliv je škodlivý po všech směrech.. Psychiatrie vůbec není spojená s řešením psychických problémů, ale s ještě větším utlumením prožitků drogami, jež utlumují a dělají z lidí chodící zombie. Očkování funguje pro ještě větší hru i na genetické úrovni ne pro vaši imunitu, ale naopak pro naprosté ovládání skrze další vlivy, které člověk nevědomě považuje za potřebné!

A svoboda? Maličký kousek svobody vám dají za vzorné robotické chování, když budete jako správný robot společnosti A.S. , možná vám to nedojde a budete mít pocit jakési svobody.. ale pozor, je opravdu malá a sahá jen tam, kde je již vymezená hranice elitami! Svoboda lidu sahá jen tam, kde není ohroženo vytyčené otroctví! Pokud ji překročíte, budou vás šikanovat, budou vás věznit a perzekuovat. Novodobá šikana dělá dokonce i obětní beránky jako zastrašující případ po vzoru středověku, copak to nevidíte? Copak nevíte, že zde musím volit vhodně slova, aby to nezmizelo tak jako již mnoho dalších příspěvků? Neexistuje ani svoboda slova..

To jen tak na okraj z toho, co mě zrovna napadlo..

Po včerejších zprávách od biorobotů podporujících systém dle jejich „nastavení“ (člen z pomocné školy dává přednášku z dějepisu znuděnému davu o historii, kterou nepochopil.. aspoň ses to měl pořádně naučit ty dem*nt* -> a podobné zprávy), kdy se pofluše i postavení se proti otroctví si říkám, že degradace novodobých otroků už nezná hranic.. soucítím s vámi.. kdysi jste byli ještě lidé, ale když vřeští opice pod silnou dávkou drog, nedá se to brát ani jako urážka.. navíc nejsem nějaký roh, abych se urazil.. takovou moc „urazit mě“ vážně nemáte.. 🙏

Údajně nudná přednáška dějepisu

"Mou vášní je tvorba meditací a vědomá práce s myslí. Provázím lidi k naslouchání srdce a objevování sebe sama tak, aby to mysl zatoužila pojmout, uplatnit a žít." Působím jako průvodce v naplnění cesty životem ve zdraví a smyslu bytí. Více na www.meditace.net Můj příběh najdete zde
Komentáře
  1. M. napsal:

    Přesně tak to je,mám hodně podobný slovník (s otroky),úroveň vědomí středověk,ale ty loutky koupající se pořád v iluzi nemají moc šancí to vědět,co mám ve svém okolí,tak všichni žijí ve lžích a nehledají (ani přes rány osudu) pravdu,svobodu!,stále v režimu robot….volno(víkend) na“příděl“ ,a spousty dalších podivných vnějších lákadel….

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Meditace Ježíše Krista
  • Téma článků
  • Propojme se na Facebooku :)