fbpx

Mimozemské návštěvy, nedějí se už náhodou dlouho? Nejsou mezi námi?

Těšil jsem se na řádky o vesmírné inteligenci mimo naši planetu, jedno z nejkrásnějších témat! 

Avšak ono to tak nebude celé jen o těch mimo naši planetu, neboť už jsou dávno mezi námi a přesto má mnoho lidí pocit, že jsme ve vesmíru sami.. není to šílený paradox? Vesmír je z našeho pohledu nekonečný, tedy neprobádaný a přesto si bláhově vytváříme domněnky, že jsme tu sami a také že jsme samotným středem vesmíru. Dříve jsme si mysleli, že je Země placka a na jejím okraji už lidé padají dolů.. pro někoho je i toto kontroverzní a já se nedivím, ale o tom třeba v tomto dokumentu.. Nemůžete si být jistí ničím, tento svět je obklopen lží a manipulací a naši vědci vychází jen z toho, co objevili, co znají a ne z toho, co neznají! No a ti co pracují na tajných projektech vám to nové nepoví, právě proto, protože je to TAJNÉ – to dá přece rozum!


Pokud tento úvod vezmete alespoň na chvíli za své, pak chápete ty šílené rozpory toho co si myslíme a toho co se děje. Například pro naše běžné vědce je rychlost světla v cestování nemožná a pokud by připustili, že by někdo lítal její rychlostí, téměř nikam by se nedostal.. Například Plejády jsou od nás okolo 400 světelných let. Na jejich návštěvu by se s plavidlem o rychlosti světla vystřídalo asi 5 generací, takže pro naše vědce je tedy cestování vesmírem nemožné! No a pro ty co zkoumají vesmírná plavidla v tajných armádních oblastech je to běžné, ale jak již padlo, ti už vám to zase nepoví, to nejsou naši vědci, to jsou „jejich vědci“. Nepovědí vám ani to, že vyvinuté mimozemské rasy žijí mnohem déle než lidé a hlavně že i kdyby létali tak pomalu, tak se na takovou misi vyprdnou a tím boříme už i to, co si naši vědci neumí ani představit a nahrazujeme to pro ně a mnohé lidi naprostým sci-fi, přestože pro „jejich“ vědce je to naprostá samozřejmost.. ale proč ne, pokud se na tohle téma cítíte a dokážete to připustit, pak pojďme na to!

Pokud však máte předsudky, že se něco nemůže stát, pak tomu nevěříte ani kdyby k tomu bylo hromadu důkazů!  Vidí, kdo chce vidět, nachází, kdo hledá, život nám dovoluje žít i bez pochopení a smyslu života, tomu se říká svoboda a zodpovědnost za život. Někdy je dobré něco otevřít bez předsudků, jen si to přečíst a udělat si názor.. Nebýt rozhodnutý předem, protože šílené věci se občas dějí a když jim nechceme věřit, zavřeme se pravdě předem.. Poté dáváme přednost raději lépe uvěřitelným lžím, než neuvěřitelným pravdám. Tím však nerozporuji řadu nesmyslů a konspirační jevy, které tu samozřejmě jsou. Mnoho lidí si nemůže udělat konstruktivní názor, protože už názor mají. Mít však názor předem a schovávat se za iluzemi našich vědců je poté zodpovědnost čistě dotyčných, neboť nelze nalít nic tam, kde je již pohár plný. Přeji tedy hezké zamyšlení.

Z úvodu je zřejmé, že jakákoliv civilizace, která by přiletěla z podobné nebo větší vzdálenosti, by musela letět mnohem vyšší rychlostí a nebo pomocí umístnění plavidel na principu teleportu, což je pro běžné vědce neověřené a tedy opět nemožné.. Stejně jako podmínky života! Pokud jiné civilizace nežijí podle našich podmínek tady, je to pro naše vědce opět nemožné, což je velice úsměvné. Nemluvě o tom, kolik už toho o jiných civilizacích bylo napsáno, zdokumentováno a před lidmi ukryto a zatajeno. Najdeme je na zdech vyobrazené ještě před naším letopočtem, najdeme zprávy v kruzích z obilí, odkaz najdeme v pyramidách, které doteď naivně lidé považují jen za hrobky faraonů, nacházíme jejich těla, kostry, plavidla, artefakty i vynálezy, které ihned před námi vlády ukrývají.

Víte.. kdybychom byli v celém vesmíru sami, bylo by to neuvěřitelné plýtvání místem! Nejen že nejsme sami, ale už nás mnohokrát navštívili a dobře o nás vědí, dokonce jsou i zde s námi a parazitují na nás. Nemohou o nás nevědět ani další, děláme kolem sebe totiž velice slušný rozruch. S mimozemskými civilizacemi je to však podobné jako s lidmi – mají různé úmysly a mnohé civilizace už zde mnohé napáchali a páchají! Netvrdím, že to vždy bylo nutně špatné, avšak nyní zde převládá princip otroctví. Zaměřím se nyní na ty kladné a vyspělé, jež ctí hodnoty lásky, svobody a pravdy, bavme se o jejich návštěvách, neboť ti druzí už zde působí, ty už zde netřeba.

Vyspělé civilizace v lásce a moudrosti nemají žádný důvod obsazovat naši planetu, chtít nás vyhladit , tak už tady nejsme! Z pohledu obrany působíme nesmírně primitivně a z pohledu naivity ještě víc. Napadení jiných světů jsou opravdu jen sci-fi pohádky, kterými si jen blbneme hlavy, neboť jak už tu padlo, ti co mají „nekalé“ záměry už zde působí a jen tak někoho vyhladit jim nic nepřináší, lepší je pro ně parazitovat a využívat. Tak jako v historii otroků, otroky nebyl cíl vyhladit, s otroky byl vždy cíl využít jejich sílu, zemi, pracovitost a poslušnost a teprve až když neposlouchali a neplnili svou poslušnost, teprve poté se těch neposlušných chtěli zbavit! Tento model nevznikl náhodou, to je přesně ta vizitka rozeštvání lidí a určení podřadných a nadřazených, avšak z pohledu lidí jako rasy jsme pro ně podřadní všichni a naše boje jim naopak vyhovují. Takto se lidé těžko dozví, kdo je ovládá, když se bijeme mezi sebou. A proč to ty vyspělejší civilizace nevyřeší? 

Když tedy zkusíte zkousnout, že už nás mnohokrát navštívili a nepřímo nás i kontaktovali a snažili se nás usmířit a spojit, nejspíš vám dojde, proč to vlády tutlají. Je to poměrně jednoduché! Potřebují nás mít rozeštvané, díky nim máme stále ukotvené staré nedůvěřivé vzorce ze středověku, které v nás byly uměle zakořeněny, kdy lidé žili v hradech a ukrývali své cennosti, jídlo a sebe před nepřáteli za hradbami, okrádali se vzájemně a plenili se, aniž bychom tušili, že nás nepřátelé ovládají a pobíjejí pro své potěšení. Jsme něco jako veliká zoo, jsme pro ně primáti. Doba se změnila, ale stále zbrojíme, tvoříme hranice, snažíme se pokořit ostatní, válčíme, ve své podstatě se tedy toho moc nezměnilo, jen jsme mnohem nebezpečnější a máme mnohem agresivnější hračky. Navíc si přidejme zmínku o tom, že zde již působí rasa, která nás má jako otroky a která nás touto cestou stále vede a poté je zcela logické, že se budou snažit vše tutlat a v případě nutnosti poukáží na hrozící hrozbu jiné civilizace, nikoliv na záchranu! Lidé by se tedy měli potřebu bránit, ačkoliv je to naivně primitivní.

Bohužel jsme nyní nebezpeční ne jen pro sebe, ale pro celou naši planetu a pokud vyvineme ještě silnější zbraně, může mít naše destruktivní povaha dopad i na naše okolí! Jsme jako děti, ale přitom vlastníme atomové bomby a další ani nezveřejněné a účinnější zbraně a je třeba nás tedy hlídat! Ovšem místo rad těchto přátel máme snahu místo mírumilovnějších kroků jakoukoliv technologii zneužít pro prospěch jednotlivých států a dominance. Je to již zde nastavená politika naprostých psychopatických bytostí, které zde tento řád vytvořili a který ovládají. Udělají cokoliv pro udržení moci a bohužel v tomto případě zde mají 8 miliard rukojmích, které jsou ochotni v případě nutnosti obětovat a zrovna tak život na planetě Zemi. Jejich nátura je taková, že pokud to zde nebudou ovládat, nebude to ovládat nikdo! Bojují proti našemu probuzení a hodnotám svobody.

Takovou politiku mají také firmy, státy, bohatí tohoto světa. Zde každý jen bojuje o tu svou moc, není zde spolupráce a pochopení. Jakékoliv zveřejnění nějakých důkazů nebo nálezů by bylo předání informací i jiným státům a přesně proto se to tají, každý chce vytěžit jen pro sebe. Neděje se spolupráce, ale spíše rozdělování a tak nás tedy tito vyspělejší inteligentnější bytosti pozorují a hlídají nás jako malé děti, abychom si neublížili a především neublížili svému okolí. Proč to ale dělají jen skrz náznaky? Proč se více nemíchají do našich problémů? Mají k tomu velmi mnoho pádných důvodů, my lidé jsme totiž šílení a ti co nás zde zmanipulovali ještě větší!

1) Absolutní nespolupráce -> koho navštíví, kdo tomu tady tomu šéfuje?  Vy to nyní dobře víte a pak také víte, že s těmi se domluvit nedá. A pokud už by se pokusili kontaktovat jednotlivé státy a jejich prezidenty, s čím se u nás setkají? V první řadě by téměř každý stát reagoval na návštěvu jako na nelegální vstup do jejich země! Pravděpodobnost pokusu o sestřelení je obrovská. Při jakémkoliv kontaktu by byla snaha posádku zpacifikovat a následně vyslýchat jako nepřátelské špióny. Pravděpodobně by je věznili a také mučili, aby dostali nějaké informace a výhody v mnoha oblastech, zvlášť v těch kolem techniky a zbraní a vědeckých pokroků. To je ovšem přesný opak toho, co po nás chtějí. Je také velmi pravděpodobné, že po mučení a využití informací k výrobě zbraní by rádi prozkoumávali, na jakém principu jejich těla fungují a to i zevnitř.. copak o tohle někdo stojí?

2) Kdybychom vynechali zmíněné katastrofické scénáře prvního bodu a lidé by byli ochotní spolupracovat, stali by se pro nás tyto civilizace bohy. Veškeré poučení bychom chtěli přímo od nich a jako vzor který bychom následovali by ztratili moc všichni ostatní vůdcové a vizionáři z naší planety a především ti, co to zde ovládají v pozadí, ale to nemohou dopustit! Celý systém by se rozpadl, bohatí by se zbláznili, plno lidí by naprosto zpanikařilo a opět by bojovali proti tomu, aby neztratili ty opratě, které pevně drželi ve svých rukou. Nastal by naprostý rozpad všech tradic, náboženství, lékařství, systémů a tento zavládlý chaos by lidstvo již stěží samo urovnalo. Tudíž by nás museli vést, vmísit se do toho a posuďte, to opět nevěstí nic dobrého zase z mnoha důvodů!

3) Lidé by si z toho vůbec nic nezasloužili, vše vyřešit za ně by znamenalo, že si toho opět zase nevážíme a že se vše opět otočí proti! Nelze převzít systémy a návody, nezastáváme-li i hodnoty a poznání z toho, když si procesem projdeme. Je to jako kdyby rodiče stavěli z písku hrady za děti! Jako kdyby za nás psal zkoušky někdo jiný. Ovšem dopad by byl mnohem větší, přesnější je příklad, jako kdybychom dostali bez zkoušek z létání všichni pilotní průkaz a letadlo! A nebo lépe možnost jak zničit úplně vše skrze neznalost a neodbornost v rozsahu větším než je jen tato planeta. Nelze předat nezažité, proto se děti musí spálit, než dají dospělým za pravdu, že na plotýnku se nesahá. Teprve až je tam správný přístup poznání s vděčností s respektem a opatrností, teprve pak je možné pomáhat.

4) Snaží se pomoct tedy alespoň náznakově, občas se ukáží a jejich objekty jsou u nás zaznamenávány jako UFO – neidentifikovatlený létající objekt.. To jsou pro nás důkazy, že jsou tu i další inteligentní bytosti z vesmíru a vlády si uvědomují, že jsou mnohem dál a že mají ponětí o jejich válečných objevech, které jsou stejně proti nim bezmocné. Při dedukci by jim mělo dojít, že když jsou na vyšším vývojovém stupni a nejsou agresivní, neměli by být agresivní ani lidé, ale bohužel.. neděje se tak.. Ovlivňují alespoň trošku, kde mohou, některé filmy a knížky a písničky byli inspirovány skrz komunikaci, mezi jednotlivými lidmi a těmito vyspělými bytostmi, ale co se událo? Vymysleli se také sci-fi filmy, kde s nimi bojujeme, kde nám ubližují, vznikly hoaxy a zdiskreditování těchto lidí a jejich děl, případně se to nazvalo jen fantazií a nebo bláznostvím hodné psychiatrické léčby.

5) Tato pomoc se tedy i viditelně obrací proti a to mnohem víc, než se zdá! Zvyšuje se rozpočet na vyhledávání UFO, na výsleších a sběru informací s touto tématikou. Lidé umírají hladem, ale my se tu honíme za něčím, co je vidět jen pokud to tyto bytosti sami dovolí. Místo otázek života jinde by se lidé měli zamyslet, jestli zde máme inteligentní život hodný spolupráce. Máme finance na armádní projekty, na cesty do vesmíru a přitom umíráme hladem? O inteligentním životě na planetě Zemi by se dalo vážně pochybovat. Ufo se stalo fenoménem a únikem z reality do fantazie, tuto hru s námi odmítají hrát. Naopak chtějí, abychom se problémům postavili čelem a řešili je. To vede k tomu, že v určitých obdobích je nutné, aby svůj výskyt omezili na minimum, není snahou aby vlády byly paranoidní a utrácely tyto velké sumy peněz na prošetřování důkazů o tomto výskytu a už vůbec ne aby byli důvodem dalšího zbrojení!!

Aby bylo možné takové velké otevřené setkání, je třeba prvně vyřešit tady těch našich trilion problémů a žít civilizovaně jako celek, který si vzájemně pomáhá a má postavené hodnoty na solidaritě, lásce a pomoci. Nelze zasahovat do naší evoluce, ale jen naznačovat a podávat malé dávky informací, zasahují tedy jen v určitých mezích (například, když se snažíme zničit planetu, nebo když mohou ovlivnit někoho, kdo o nich a jejich plánech pak hovoří a nese poselství dál). Mají to s námi vážně těžké, je to jako s malými dětmi, ale nikdo si nepřeje náš zánik, naše sebezničení. Pokud to ovšem rozpitváme, máme zde rasy, které se snaží nás mít neustále pod kontrolou jako otroky a případný odpor by mohl k zániku opravdu vést a pak zde máme rasy, které nám přejí svobodu a prozření. Jsme na planetě třetí dimenze s budoucností nejistou, vše je na nás, na každém z nás. Je třeba začít u sebe, pokud začne každý sám u sebe, změníme svět <3

Jo a kdyby se někdo ze těch vládních šílenců ptal.. vše jsem si vymyslel a mám jen bujnou fantazii a nevím co s ní.. jo a jsem blázen! Na to nezapomeňte! Mějte se krásně a pamatujte.. je čas velkých změn.. může se stát, že se také zblázníte a budete jako já O:)  Matouš S.
Více o konkrétní rase, jež se nám snaží pomáhat -> O Arkturiánech

A na samotný závěr zvu k videu o vesmíru s Fattym.

"Mou vášní je tvorba meditací a vědomá práce s myslí. Provázím lidi k naslouchání srdce a objevování sebe sama tak, aby to mysl zatoužila pojmout, uplatnit a žít." Působím jako průvodce v naplnění cesty životem ve zdraví a smyslu bytí. Více na www.meditace.net Můj příběh najdete zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Meditace Ježíše Krista
  • Téma článků
  • Propojme se na Facebooku :)