fbpx

Galaktická Matka

Bazilika Panny Marie – Candelaria

Rozhovor z prosince z Kanárských ostrovů!

Bylo to koncem prosince roku 2019, neznám přesný den, avšak vím jistě, že to byl ohromný dar, mnohem důležitější než je datum. Ten nějaký den v prosinci se mnou promluvila Černá Madonna na Kanárských ostrovech Tenerife ve městě Candelaria – v ohromné bazilice, jež je jí zasvěcena.

Bazilika Panny Marie – Calendaria

O tom že si to místo nese energie Černé Madonny, jsem se velmi intenzivně přesvědčil i přes svůj mírný odpor. V hlavě mi proběhlo asi tohle: „Maty.. Černá Panenka Marie.. to jako vážně? A bílá ti nestačí?! „

Tehdy jsem tam byl, neboť tam chtěla Margot a já ani netušil, jak moc je to propojené i se mnou. Více méně jsem si myslel, že tam jedu kvůli ní, avšak jako „vzorný a otevřený člověk“ jsem tomu chtěl dát šanci a nebo jsem si to aspoň myslel, že tomu šanci dávám.. Příběh Margot také stojí za povšimnutí, proto na konci budu odkazovat i na její sdílení.

✨

U příchodu, kde jsem vzdával úctu celé bazilice, jsem cítil silnou energii. Nechtěl jsem ji vnitřně nijak popřít, avšak zároveň jsem se jí nedokázal zcela otevřít. Prošel jsem si ji, zadíval se na Panenku Černé Madonny a musel jsem znovu uznat, že zde není náhodou a nese silnou energii.

Chvíli jsem tak stál a čekal, co bude.. avšak otevřít jsem se jí nedokázal. Myslí jsem si nastavil, že jsem to zkusil. Chvíli jsem si tam pobyl a uznal, že mi to něco dalo, že to místo má moje uznání a vnímám jeho sílu. Podvědomě jsem však cítil, že jsem se mu zcela neotevřel.

Černá Madonna z Calendárie – socha, jež se z ničeho nic vyplavila z moře a „nikdo“ nechápe jak a proč..

Odcházel jsem, už jsem prošel přes celou baziliku k východu, když v tom se něco ve mně ozvalo „Takhle přece ne.. ještě si tu aspoň chvíli sedni a na chvíli se ponoř bez předsudků do tohoto místa a uvidíš“ a já se tedy posadil do poslední lavice a vnořil do místa a energií, které se tam nabízí.

To co se dělo jsem se snažil líčit už víckrát a také jsme se to snažil psát, ale nešlo to a když jsem se ptal, proč to nejde, bylo mi sděleno: „je to čistě pro tebe, rozhodni se, buď to chceš dát na obdiv světu a unikne ti mnohé, pro co sis za mnou přišel a nebo v tichosti budeš pracovat s touto energií a vzkazy, které jsi dostal. Pootevírat se jim a až přijde čas, vše se ti vyjasní..

A tak se stalo, najednou je to vše dostupné i pro vás a já jsem naplněn vděčností, že toho mohu být součástí v této hlubší kvalitě a ne jen té povrchové! Víte.. Černá Madonna není figurkou a mýtem, nese mnohé, nese zrození kosmu jako Galaktické Matky, kdy ta její esence v podobě lidského zrození nese podobu Černé Madonny, která ke mně tehdy promluvila.

Sedím tedy v lavici a najednou mnou prochází slova, husí kůže po celém těle a silný příval energie mi nedovolí být již v jakési opozici a tak slyším, jak ke mně promlouvá. Černá Madonna neboli Galaktická Matka hovoří vznešeně a zároveň si nebere servítky..

„Tak ty sis myslel, že se zde jen porozhlédneš a zase půjdeš? Vždyť jsi sem přišel právě proto, aby jsi tu byl.. tak proč tu tedy nejsi?

Naslouchal jsem ve svém vnitřním klidu a pocítil stud, neboť jsem věděl, že je to pravda.. byl jsem tam jen napůl. Také jsem cítil, že jde o řečnické otázky, které mi přináší uvědomění vznešeným stylem tak, aby mi došlo, jaký jsem vlastně buran.. zachoval jsem ticho a nechal to doznít..

Černá Madona: „Matouši.. Ektaro.. mohl bys mi říct, že mě miluješ?“

Další uvědomění, že zachytila mé předsudky a tak v tichosti rozjímám v sobě.. nakonec odpovídám „ano.. říct bych to mohl.“

Odpověď přišla v zápětí rychle a s důrazem, měl jsem u ní pocit, že mě obrazně přimáčkla ke zdi s grácií a zároveň s láskou opravdové Galaktické Matky, která vnímá mnohem více to co cítím, než jen to co má slova říkají..

„A byla by to pravda? Mohl bys to říct se souladem celého svého těla, všech buněk a s otevřeným srdcem, jež ke mně promlouvá? Mohl bys to říct v energii celého tvého bytí na místo tvých slov?“

Zastyděl jsem se, byl jsem najednou jakoby malým chlapcem. Připadal jsem si jako kdyby mě právě maminka přistihla při tom, když jsem si vzal bez svolení další bonbón, po kterém mě právě začíná bolet břicho. Bez souzení a s láskou se na mě dívá s pochopením, co prožívám..

Odpovídám: „ne.. nemohl bych to říct, nebyla by to pravda“

Odpověď přichází opět ihned.. „avšak já tě miluji!“

Připadám si ještě hloupěji, neboť cítím, že je to pravda, že mě doopravdy miluje – bylo to intenzivně cítit..

„Víš, že my dva máme hodně společného?“

Vytrhne mě to z vnitřního studu, kdy si uvědomuji, že mám otevřené srdce k tolika lidem a bytostem, přírodě a k Černé Madonně to vyjádřit nedokážu. Pociťuj jakousi úlevu, že se nezlobí, cítím pohlazení a vnímám dál její slova..

„My dva, jsme rodina.. Ty máš akrturiánské kvality, jsi spjat s paprsky této energie.. a nejen s ní! I já si nesu tento paprsek, avšak také si nesu mnoho dalších paprsků, jež ve mně víří, jež mě tvoří a já zase je.“

Zatím jsem zde neměl ponětí, jaký přesah skrze Černou Madonnu je zde popisován, avšak cítím krásné a silné propojení a cítím se také pochopen, je to krásný pocit. Který Galaktická Matka zachytává a skrze Černou Madonnu ke mně dále hovoří, neboť přímo na ten přesah jsem nebyl připraven.

„A co ted? Teď už bys mi dokázal říct, že mě miluješ?“

Nyní odpovídám bez váhání „Ano! Teď už to říct dokážu.. miluji tě!“ Odpovídám a pociťuji to v celém svém bytí, je to krásný pocit, ovšem Černá Madonna mě z něj v zápětí opět vytrhává..

„Vidíš? Dostal jsi dar a na základě něj jsi mi teprve dokázal říct, že mě miluješ, ale já po tobě žádný dar nežádám.“

Opět mi dochází, že teprve po pocítění spjatosti v lásce a procítění jsem dokázal ta kouzelná slova říct.. Po tom, co se mi dostalo lásky a pochopení, aniž já bych něco podobného nabízel..

Dále mi nabídla příběhy, kdy ji lidé odsuzovali, hanili symboliku Černé Madonny a přesto nikdy nepřestala lidi milovat. Tento příběh je nepřenosný, ale vzhledem k husí kůži po celém těle a energiích, které skrze mě, Galaktickou Matku a tento text prochází, to možná pocítíte také..

Dala mi lekci, na kterou nezapomenu! Vybavilo se mi, kolik lidí jež se chovali hnusně jsem u svého probouzení – odsoudil. Pochopil jsem tehdy, jak neprobuzený fracek ještě jsem.. Ta moudrost bez souzení s inspirací a přesahem by se dala krájet.. Člověk se snaží, pracuje na svém duchovním rozvoji a pak se setká s Galaktickou Matkou a ta mu s láskou ukáže, jak moc se ještě mílí a jak moc ve velkém egu ještě je.

Všechny ty křivdy a banality které jsem si nesl v sobě se zdály být proti tomu co si nese ona opravdu malicherné a copak jsem snad zaslechl, že jsou lidi zlí a nevděční?

Ne.. Kdyby mohla k lidem v nižší energii, jež jsou jí uzavření ještě mnohem více jako já, promluvit, řekla by jim bez váhání, že je miluje a je zcela jedno, co o ní řekli a co jí kdy udělali. Tak velká je, proto je to Galaktická a nebo lépe Kosmická Matka!

Avšak to lidé jež jsou k ní uzavření zatím nemohou pochopit, tak jako já tehdy.. dokud jsem se jí opravdu neotevřel.. Ona to dobře ví a soucítí s nimi i když se jí posmívají a haní ji. Tolik legend a mýtů o ní je! O některých píše i Margot ve svém sdílení, ale ještě než dám odkaz na tohle sdílení, rád se podělím o ten závěr. Na závěr mě překvapila..

Předpověděla mi, že budu schopný udělat meditaci Galaktické Matky, až se s ní více v tichosti bez upozorňování propojím..

A tak se stalo.. a nyní tu stojím před vámi a vyprávím Vám tento příběh..

🙏

S radostí mohu prozradit, že téma meditace Galaktické Matky již po více jako půl roce doznívá a tvorba může pomalu začít! Bude mi ctí.. téma je uzdravení vnitřní ženy a sexuality tohoto světa, vrácení se k pravým ženským kořenům, napravení ženství a posvátného milování do rovnováhy.

Přijal a s láskou předává Ektara!

💜

Objednání meditace Galaktické Matky

Zde je zmiňovaný článek od Margot, cítím, že jej sdílet mohu..

"Mou vášní je tvorba meditací a vědomá práce s myslí. Provázím lidi k naslouchání srdce a objevování sebe sama tak, aby to mysl zatoužila pojmout, uplatnit a žít." Působím jako průvodce v naplnění cesty životem ve zdraví a smyslu bytí. Více na www.meditace.net Můj příběh najdete zde
Komentáře
  1. Olin Fuksa napsal:

    Wow. Kamaráde oči mám zalitý v slzách a husina mi proudí buňkama jak přibojový vlny. Úžasný..

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Meditace Ježíše Krista
  • Téma článků
  • Propojme se na Facebooku :)